Āgenskalns - Jaunie projekti

Rīga, Āgenskalns, Valentīna 16, Kalnciema rezidence

Objekta raksturojums:

Jaunais projekts Kalnciema Kvartāla Rezidences sevī iemieso labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. 
Projektu veido trīs 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas. Gan koplietošanas telpu, gan dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā galvenais ir ērtība apvienota ar dizainu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veido Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi. 
Lai apkaimes sajūtu izbaudītu agros rītos un vēlos vakaros, piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota. Ērta kā automašīnu īpašniekiem, tā velobraucējiem un kājāmgājējiem. 
Pagalmā ierīkotas apzaļumotas atpūtas zonas un bērnu rotaļu laukums. Ir pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai un iekšpagalms, ko norobežo sēta, tādēļ piekļūt tam var tikai ēkas iedzīvotāji. Automašīnu īpašniekiem iekšpagalma teritorijā pieejamas atklātās virszemes auto novietnes

Projekta tehniskā informācija 
Pamati - lentveida un stabveida no monolīta dzelzsbetona 
Nesošās sienas - Keraterm bloki, monolīts dzelzsbetons 
Pārsegumi - monolīta dzelzsbetona plātne, dzelzsbetona paneļi 
Starpsienas - KNAUF metāla sienu karkasa konstrukcijas ar skanas izolāciju 100mm 
Sienas starp dzīvokļiem - no Fibo blokiem un skaņas izolāciju 50mm 
Jumta segums - Dzelzsbetona panelis 
Logi - PVC pakešu logi 
Ārdurvis - alumīnija konstrukcijas durvis. 
Siltumapgāde - Gāzes apkure 
Ēkas pagrabstāvā ierīkota individuālā katlu māja. Katrā dzīvoklī ir regulējami radiatori un uzstādīts individuāls siltuma patēriņa skaitītājs. 
Ūdensapgāde un kanalizācija - centralizēta, pievienota pilsētas tīkliem. Pakalpojumu nodrošina SIA "Rīgas ūdens" 
Katrā dzīvoklī ir uzstādīti individuāli ūdens patēriņa uzskaites skaitītāji. 
Ventilācija - dzīvokļos ir nodrošināta dabīgā ventilācija, virtuves zonā un sanmezglā ierīkota piespiedu nosūces ventilācijas sistēma.

Apgaismojums un elektrība - katrā dzīvokļi ir ierīkota 3 fāzu sistēma un individuāls elektrības patēriņa skaitītājs. Visos dzīvokļus ir izveidoti pievadi Interneta, kabeļtelevīzijas pieslēgšanai - iespēja izvēlēties vairāku pakalpojumu sniedzēju. 
Koplietošanas telpas ir aprīkotas ar sensoru apgaismojumu, teritorijā ir uzstadītas videonovērošanas kameras 
Kalnciema Kvartāla Rezidences tehnisko uzdevumu projektēšanas procesā visi parametri ir pārspējuši Eiropas Savienības Būvniecības noteikumus, atbilstot augstākajām drošības un komforta prasībām, tādējādi iekļaujot projektu starp Premium klases projektiem.

Kalnciema Kvartāla Rezidences - tā ir zaļā pasaules uzskata, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība. Saudzīga vēsturiskās fasādes atjaunošana. Projektā savienojas vēsturiskā arhitektūra, daba, tehnoloģijas un māksla. 
Dzīvokļu projekts atrodas vienā no ģimenei draudzīgākajiem uz zaļākajiem Rīgas rajoniem - Āgenskalnā! Droša, sakopta un ģimenei draudzīga vide - tās ir tikai dažas no priekšrocībām izvēloties jauno mājokli Āgenskalnā. 
Kalnciema Kvartāla Rezidences atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā (Pārdaugavā). Projekta atrašanās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Baltijas krasta lielākajai kūrortpilsētai - Jūrmalai. 
Ilgtermiņa attīstības plāni labā krasta apkaimē ir atvēruši neskaitāmas iespējas biznesam un atpūtai. Pēdējo gadu laikā Pārdaugava ir kļuvusi par "mājām" jauniem publiskajiem objektiem: Latvijas Banka, Medicīnas institūts, "Swedbank" galvenā ēka, Valsts arhīvi, Nacionālā bibliotēka, studentu pilsētiņa ar peldbaseinu un izstāžu zāle Ķīpsalā. Līdzās tam visam atrodas arī iepirkšanās centri, restorāni un moderni dzīvojamie kompleksi. Visa nepieciešamā infrastruktūra (aprūpes iestādes, veikali, mācību un sporta iestādes, atpūtas centri) atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā.
Cena par m² no, EUR: 1397
Istabas: 2-3
Dz. platība: 49.00-68.00
Stāvi: 3
pēc pieprasījuma EUR

Adrese:

Stāvs
1
Dzīvokļa Nr.
6
Istabu skaits
2
Dzīvokļa platība
49.00
Kopējā platība
49.00
Cena par 1m2/EUR
1629
Kopējā cena, EUR
79800
Statuss
Brīvs
Stāvs
1
Dzīvokļa Nr.
1
Istabu skaits
3
Dzīvokļa platība
68.00
Kopējā platība
68.00
Cena par 1m2/EUR
1397
Kopējā cena, EUR
95000
Statuss
Brīvs