Rīga - Dzīvokļi

Rīga, Centrs, Elizabetes 22

Objekta raksturojums:

Dzīvokļi pārdošanā projektā „Elizabetes Rezidence”, kas ir klasiskās arhitektūras un mūsdienu celtniecības tehnoloģiju, oriģinālu dizaina risinājumu un maksimālu ērtību unikāls apvienojums.

Ēka, kas atrodas uz vienas no pilsētas prestižākajām ielām Elizabetes ielā 22, ir būvēta 1899. gadā pēc lielākā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Tā pamatoti ir viens no pazīstamākajiem arhitektūras šedevriem eklektikas stilā Rīgas tuvējā centrā. 

Rekonstrukcijā ir izmantotas jaunās tehnoloģijas: stikloti lifti, vēdināms stikla kupols, pārejas tiltiņi, kas ievērojami palielina ar dzīvošanu unikālā vēsturiskā mājā saistīto komfortu, bet pārdomātie plānošanas risinājumi saglabā plašumu, piešķir mājoklim oriģinalitāti un mūsdienīgumu un ļauj efektīvi izmantot katru platības kvadrātmetru, kas būtiski uzlabo dzīvošanas kvalitāti.

Nama koplietošanas telpu dizains ir veidots tā celtniecības gadu stilā, un visi saglabājušies interjera elementi tiks atjaunoti.

Visos dzīvokļos ir paredzēta apsardzes un ugunsgrēka signalizācija, internets un televīzija. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar savu patērētā siltuma uzskaites sistēmu, kas palīdzēs samazināt un kontrolēt apkures izmaksas.

Visi dzīvokļi šajā projektā ir ar pilnu apdari un nodoti ekspluatācijā.
Istabas: 3
Stāvs: 4
Dz. platība: 72 m2
PAPILDUS: lifts, apdare
183 000 EUR

Adrese: