Rīga - Dzīvokļi

Rīga, Centrs, Elizabetes 3

Objekta raksturojums:

Ekskluzīvs plašs dzīvoklis vēsturiskajā ēkā Elizabetes ielā 3 - ELIZABETH namā. Ēka ir nozīmīgs kultūras piemineklis, izcilo arhitekta K.Felsko un tēlnieka A.Folca unikāls darbs vēlīnā eklektisma stilā, ar iespaidīgu ārējo apdari.  Pilnībā restaurēta 2013.-2015.gadā, saglabājot vēsturiskas un mākslas vērtības - centrālās ieejas, parādes kapņu telpas, dekoratīvos gleznojumus un kalumus.

Dzīvokļa logi iziet gan uz ēkas fasādes daļu, gan uz iekšpagalmu, tam ir ērts un pārdomāts plānojums - ar plašu halli, garderobi, viesistabu un virtuvi, ir kabinets, TV halle, četras guļamistabas, veļas telpa, trīs vannas istabas. Dzīvoklī ir augstas klases ekskluzīva apdare, tas tiek pārdots ar izsmalcinātām dizaina mēbelēm.

Ir iespējams iegādāties 1 pazemes autostāvvietas vietu un saimniecisko telpu. Ēka aprīkota ar modernu liftu, kluss iekšpagalms ar atpūtas zonām, lobby, ir diennakts apsardze, trenažieru zāle tikai nama iedzīvotājiem.

Šī unikāla dzīvokļa interjera dizainu veidojusi daudzkārt Pasaules līmeņa profesionālās godalgas saņēmusī dizaina studija Neoklasika (International property Awards 2013).

Koncepts balstīts Art Deco tradīcijās. Telpu apdarē izmantoti tikai augstvērtīgi un ekoloģiski materiāli - tādi kā Emperador marble akmens, dabīgā āda, dažādu eksotisku škirņu koksne - putnacs kļava, zelta madrona, dižskabardis, riekstkoks, tanganika, eikalipts, makasārs u.c. Telpu grīdas klāj Listone Giordano ozolkoka dēļu parkets. Sienu apdares un gleznojumus veidojuši Neokasikas mākslinieki. Tāpat unikālu kvalitāti interjeram piešķir klasiskās tradīcijās veidotās vitrāžas. Īpasi jāatzīmē Barovier Toso lustras un Donghia , Rubelli casa, Oak, Mascheroni, Wittmann, Tura mēbeles, kā arī Almilmo virtuves mēbelēs. Logu drapērijām izmantoti Rubelli un Loro piana audumi. Īpašu vērtību interjeram pieskir ar ādas paneļiem dekorētais kamīns un Neoklasikas limited edition trauku kumode Regale, kā arī speciāli interjeram projektētās iebūvētās mēbeles, kas tapušas Neoklasikas sadarbībā ar kompāniju Silmežš.
Istabas: 6
Stāvs: 4
Dz. platība: 267 m2
PAPILDUS: lifts, apdare, mēbeles, kamīns
pēc pieprasījuma EUR

Adrese: