Rīga - Dzīvokļi

Rīga, Centrs, Republikas laukums 3

Objekta raksturojums:

Ekskluzīvs dzīvoklis projektā "Centra nams". Remontu veica Latvijas dizainere. Itāļu mēbeles no salona Lex Interior, Molteni, sadzīves tehnika - Kuppersbusch, panorāmas logi, brīnišķīgs skats uz Daugavu, vanšu tiltu un vecpilsētu. Grīdas - Wenge, audio un video iekārtas - Bang & Olufsen, dzīvoklis ir aprīkots ar sistēmu "Smart House" ("Smart Home"), oriģinālie risinājumi, izkārtojums un apdare, apsildāmās grīdas, džakuzi. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts. Koridors aprīkots ar plašu iebūvēto sienas skapi, viesistaba studija ar virtuvī (nepieciešamo sadzīves tehniku), galds tējas dzeršanai ar skatu uz akvāriju, ēdamgalds, TV atpūtas zona, saimnieka guļamistaba ar kabinetu, vannas istaba, viesu guļamistaba.
Cenā iekļauta viena vieta apakšzemes autostāvvietā, kā arī noliktavas telpa. Infrastruktūra: veikali pirmajā stāvā, saloni, Maija Deluxe. Lielveikals RIMI Pulkvezha Brieža ielā.
Atrašanās vieta: Vecrīga 10 minūšu gājiena attālumā, osta un promenāde 5 minūšu gājiena attālumā, Kronvalda parks 2 minūšu gājiena attālumā (aiz mājas).
Pilsētas apkure, ūdensapgāde un kanalizācija, lifts.
„Centra nams ”atrodas ekskluzīvā vietā - Republikas laukumā 3, starp Eksporta, Miķeļa un Citadeles ielām. Ēkas īpašā priekšrocība ir Daugavas krastmalas un Vecrīgas tuvums.
Istabas: 4
Stāvs: 8
Dz. platība: 130 m2
PAPILDUS: lifts, apdare, autostāvvieta, signalizācija, mēbeles, apsardze
600 000 EUR

Adrese: