Rīga - Tirdzniecības platības

Rīga, Centrs, Rūpniecības 11

Objekta raksturojums:

Tiek piedāvātas komerctelpas Limiere projektā.

Lumiere – tulkojumā no franču valodas – “gaisma” – savu būtību pauž ēkas koncepcijā Rūpniecības ielā 11, kas ir Rīgas vēsturiskais centrs un mūsdienu prestižākā galvaspilsētas daļa. Ārēji modernā un spožā Residence Lumiere piedāvā plašus un gaismas pielietus apartamentus ar jūgendstilam raksturīgiem augstiem griestiem, lieliem logiem un gracioziem balkoniem. Šeit pieejami lieliski divstāvu penthausi ar gaismas akām, grezna kāpņu telpa ar stikla kupolu un elegants lifts ar panorāmas skatu.
Lumière Residence kopā ir 26 plaši un gaiši augstākās klases apartamenti, kā arī 4 divstāvu apartamentus ar lieliem panorāmas logiem ēkas augštāvā. Pazemes līmenī ir pieejamas autostāvvietas un palīgtelpas, kas ar liftu savienota ar dzīvojamo stāvu. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar apdari.
Lumiere Residence atrodas Rīgas "Klusajā centrā", kas apveltīts ar unikālu arhitektūru un atmosfēru. Šeit atrodas lieliski restorāni un mājīgas kafejnīcas. Netālu ir skaisti iekopti dārzi un parki, kanals un dīķis. Piecu minūšu gājienā ir Vecrīga- popularākais tūristu objekts Rīgā! Tuvumā ir Daugavas krastmala ar jahtklubiem un bohemiskā Andrejsala.
Stāvs: 1
Dz. platība: 43 m2
PAPILDUS: lifts
150 000 EUR

Adrese: