Rīga - Jaunie projekti

Rīga, Ķīpsala, Ķīpsalas 49, Riverstone Residence

Objekta raksturojums:

Ķīpsalā plānots būvēt dzīvojamo māju kompleksu, kuru veidos sešas ēkas. 2015. gadā tika uzsākta pirmās trīsstāvu mājas būvniecība ar 10 dzīvokļiem tajā. Jaunajā projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu, trīs , četru un piecu istabu dzīvokļi ar platību sākot no 56.1 m2 līdz 143.6 m2 ar lielām terasēm vai balkoniem. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar balto apdari. Ēkai ir paredzēta pazemes autostāvvieta trīs mašīnām un astoņas autostāvvietas tiek paredzētas pagalmā. Pagrabstāvā tiek paredzētas divas nelielas noliktavas telpas personīgo mantu novietošanai. Ēkā plānota viena kāpņu telpa bez lifta.
Dzīvokļu īpašniekiem tiks piedāvātas autostāvvietas un noliktavas personīgo mantu glabāšanai par papildus samaksu. Teritorija tiks izgaismota un apzaļumota, būs ierīkots rotaļu laukums.
Teritorija būs labiekārtota – bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojums, bērnu rotaļu laukums, kurā tiks izvietotas rotaļu iekārtas bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem.
Cena par m² no, EUR: 2768
Istabas: 2
Dz. platība: 71.00
Stāvi: 3
pēc pieprasījuma EUR

Adrese:

Stāvs
1
Dzīvokļa Nr.
3
Istabu skaits
2
Dzīvokļa platība
71.00
Kopējā platība
71.00
Cena par 1m2/EUR
2768
Kopējā cena, EUR
196500
Statuss
Brīvs