Mājas

Rīgas rajons, Babītes nov., Babītes pagasts, Trenči

Objekta raksturojums:

Divas mājas glaunā iecirknī ar dīķi un pirti, klusa vietā blakus mežam. Lieliska izvēle tiem kam patiešām patīk mierīgs dzīves veids. Māja atrodas Rīgas tuvumā (20 km). Galvenajā mājā ir 7 istabas un viesu mājā 4 istabas ar pirti. Interjera dizainu veidoja Latvijas dizainere. Ap māju plaša labiekārtota, apzaļumota teritorija, ainavu dizains, Patio un bārbekjū.No pirts ir izeja uz terasi un pie dīķa. Teritorijā atrodas bērnu laukums un mūžveci koki (egle, apse, kastaņa, ozols, ābele). Dotais objekts var tikt izmantots eko-biznesam.

Galvenās mājas apraksts:
1.stāvs: mājīgi iekārtota zāle ar skaistu kamīnu, apvienota ar atpūtas zonu, plašo ēdamistabu ar panorāmu logiem un  ar iebūvēto virtuvi; viesu tualete ar dušu; bērnu istaba ar kabinetu; saimnieciska istaba ar regulējamo mājas sistēmu.
2.stāvs: divas bērnistabas, viena no kuriem ar skatu uz dīķi; vannas istaba; kabinets; saimnieku guļamistaba ar garderobju istabu un izeju uz plašu terasi. Garāža divām mašīnām.

Viesu mājas apraksts:
1.stāvs: priekšnams ar iebūvēto skapi, viesu istaba ar izeju uz terasi un pie dīķa, krievu pirts (no apses un alkšņa), dušas telpa; atpūtas istaba (pirts priekštelpa), viesu tualete un iebūvēta virtuve.
2.stāvs: trīs guļamistabas.

Zemes gabala raksturojums:
Iecirknī ir veidots ainavu dizains, dīķis, bērnu laukums.

Papildus informācija: videonovērošana,  apsildāma grīda, internets, Lattelecom, Satellit TV.
Darījuma tips: Pārdod
Zemes platība: 7560 m2
Ēkas platība: 411 m2
PAPILDUS: signalizācija, mēbeles, kamīns, garāža, pirts
395 000 EUR

Adrese: