Mājas

Rīgas rajons, Mārupes nov., Mārupe, Pilskalnu 4

Objekta raksturojums:

Kvalitatīva un plaša māja ar saunu Mārupē, kuras būvniecība pabeigta 2015.gadā, bet iekšējais interjers tapa līdz pat 2018.gadam. mājas interjera dizainu veidojusi māksliniece Mārīte Djačenko.   
Mājas interjers ir veidots vienotā stilā, kurā dominē gaisma un plašums. Ēkas būvniecībā, apdarē un interjerā ir izmantoti oriģināli un visaugstākās kvalitātes materiāli - vienotas flīzes un ozolkoks.
Mājas lepnums ir sauna, kuras apdarē izmantos Kanādas ciedrs, tas ir estētisks un atbilst priekšstatam par ilgtspējīgu kalpošanu.
Mājas fasādes apdare veidota pelēkā krāsā, bet ieeju veido iespaidīgas koka durvis, kas rada laikmetīgās mākslas muzeja sajūtu.

Dzīvojamajā istabā izceļas dizainisks antracīta krāsas kamīns, bet viesistabas centru akcentē pakistānas rokU darba paklājs. Virtuves zona ir funkcionāli plaša. Ietilpīgi veidotās iebūvējamās mēbeles ļauj noslēpt visu. Amerikas riekstkoks dominē virtuves mēbelēs un iekšdurvīs. Interjerā izmantotas dizaina lampas un mēbeles, virtuvē mēbeles ir ar koriāna virsmu, pārējās mēbeles ir speciāli veidotas šai mājai. Virtuvi un viesistabu priecē speciāli šai mājai gleznotas Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas. Virtuvē ir iebūvēta augstākās kvalitates AEG tehnika.
Mājokļa plānojums ietver iespaidīga izmēra viesistabu ar virtuves zonu, mājā ir trīs guļamistabas ar sanitārajiem mezgliem, papildu viesistaba, saunas zona un garāžas telpas. 
Dārza ainavā dominē zālājs un skūjkoki. Ap teritoriju augošām tūjām ir nodrošināta laistīšanas sistēma. Zālājs tiek apkopts ar zāles robotu.
Neskatoties uz plašajām telpām un lielajiem logiem, mājas uzturēšanas izmaksas ir pārsteidzoši zemas – pat visaukstākajos ziemas mēnešos gāzes apkures izmaksas ir ievērojami zemākas nekā citos līdzīgas kvadratūras objektos. Grīdas ir apsildāmas ar termoregulāciju, papildus radiatori. Mājai ir pilsētas aukstā ūdens pieslēgums, kanalizācija ir lokālā, bet 2019.gadā pastāv iespējas ēku pieslēgt arī pilsētas kanalizācijas sistēmai. Sava ūdens spice dārza laistīšanai.
Šai vietai piemīt miers un lieliska aura. Māja atrodas klusā ieliņā, drošā attālumā no Mārupes maģistrālām ielām.
Attālums līdz Vecrīgai (Centrs) 9 km, lidostai Rīga 5 km, Jūrmalai 20 km. Tuvējā apkārtnē vairāki bērnudārzi, skolas, lielveikali Rimi, Maxima, tenisa korti, ledus halle.
Darījuma tips: Pārdod
Ēkas platība: 396 m2
PAPILDUS: signalizācija, mēbeles, kamīns, garāža, pirts
558 000 EUR

Adrese: