Mājas

Citur Latvijā, Amatas nov., Drabešu pagasts

Objekta raksturojums:

Mājas kopēja platība ir 232 m2. Māja būvēta no rūpnieciska ražotām koka brusām. Mājai ir koka lubiņu seguma jumts. Pirmajā stāvā atrodas virtuve (22,5 m2), kas apvienota ar plašu dzīvojamo zonu un atsevišķa tualete. Neliels kabinets vai viesu guļamistaba (7,15 m2). Virtuve jau ir aprīkota ar individuāla dizaina mēbelēm un sadzīves tehniku (divdurvju ledusskapis, plīts un cepeškrāsns - Elektrolux).   Mājas otrajā stāvā ir izvietotas 4 guļamistabas, 1 vannas istaba. Abas vannas istabas vēl nav izbūvētas, kas dod iespēju jaunajam īpašniekam tās veidot pēc savas gaumes.  Savukārt, guļamistabās jau ir koka individuāli ražotas mēbeles (gultas bez matračiem). Tehniska telpa (7,6 m2) atrodas garāžā. Garāžas platība ir 46 m2. 

Māja ir aprīkota ar visām komunikācijām: centrālais ūdensvads, kanalizācija, 3 fāžu elektrība, optiskais internets, apsardzes un ugunsdzēsības signalizācija. Apkuri un silto ūdeni nodrošina ģeotermālais zeme/ūdens siltumsūknis. Asfaltēts piebraucamais ceļš un pilnībā iekārtots gruntsgabals, bruģēts piebraucamais ceļš un laukums pie mājas. Liela koka terase gandrīz 200 kvm platībā – lieliska vieta atpūtai mājas saulainajā pusē.

Jaunajam īpašniekam  palikuši daži mājas labiekārtošanas un vannas istabu pabeigšanas darbini un māja divu mēnešu laikā var būt gatava dzīvošanai. 
Darījuma tips: Pārdod
Zemes platība: 5898 m2
Ēkas platība: 232 m2
PAPILDUS: signalizācija, garāža, pirts
295 000 EUR

Adrese: