Mājas

Citur Latvijā, Amatas nov., Drabešu pagasts

Objekta raksturojums:

Cenā iekļauta maksa par pieslēgšanos ciemata centrālajām komunikācijām: elektrība, ūdensvads, kanalizācija un optiskais internets (1 Gbit/s).

Zemes gabals robežojas ar lielāko ūdenstilpi Amatciemā – zivīm bagāto Vēķa ezeru. Īpašuma teritorijā ir arī mazāks privātais dīķis, pagalmam interesants reljefs. Mājai uz pagalma pusi paredzētas plašas terases.

Māja (plānotā platība 355 m2) ir celtniecības stadijā - šobrīd ir veikta pamatu, pamatstāva metāla konstrukciju un mūrēto ārsienu izbūve, ārsienas siltinātas, izdarīti pamatstāva koka un betona pārseguma darbi, uzstādīts mājas guļbaļķu karkass, jumta konstrukcijas un pagaidu jumta segums. Jumta konstrukcija paredzēta niedru vai koka lubiņu jumtam. Turpmākos darbus veiksim pēc jaunā īpašnieka individuālajām vēlmēm atbilstoši mājas dizaina risinājumam. Projektā ir paredzēta mājas pamatstāvā plaša atpūtas telpa un pirts, tehniskā telpa. Pirmajā stāvā apvienota virtuve un ēdamistaba ar kamīnu, plaši logi uz pagalma dīķi un Vēķa ezeru, garāža divām automašīnām. Jumta stāvā pēc saimnieku vajadzībām var izvietot divas vai trīs guļamistabas ar ērtām vannas istabām un garderobi.
Darījuma tips: Pārdod
Zemes platība: 7000 m2
Ēkas platība: 355 m2
PAPILDUS: kamīns, garāža, pirts
225 000 EUR

Adrese: