Dzīvokļi

Jūrmala, Dzintari, Rembates 4

Objekta raksturojums:

Jaunais projekts Jurmala Park House atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā - Dzintaros.
Projekta apartamenti ir piepildīti ar apkārtējās dabas enerģiju: projekta Jurmala Park House panorāmas logi, augstie griesti – 2,95m, plašās dzīvojamās telpas un terases piedāvā baudīt svaigo jūrmalas gaisu un saules gaismu.
Projektā izmantoti mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi. Apartamenti aprīkoti ar grīdas konvektoriem un individuālajiem apkures skaitītājiem, kas nodrošina optimālu komforta temperatūras sadali dzīvojamā telpā un ļauj kontrolēt apkures izdevumus.
Visos apartamentos uzstādītas kondicionēšanas sistēmas, bet atsevišķos apartamentos ir iespēja uzstādīt kamīnus.
Lai nodrošinātu projekta iedzīvotājiem ērtības, ēkas pirmajā stāvā atrodas plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu, trenažieru zāle projekta iemītniekiem. Projekta iekšējā pagalmā ir izveidota zaļa un klusa atpūtas zona. Ēka ir aprīkota ar apsargājamu pazemes autostāvvietu. Kompleksa drošību nodrošina videonovērošanas sistēmas un dzīvā apsardze.
Apartamenti ir pilnībā mēbelēti, aprīkoti ar sadzīves tehniku un ir gatavi īrnieku sagaidīšanai.
Piedāvājumā ilgtermiņa īrei ir apartamenti pirmājā un otrāja stāvā: ar vienu guļaimistabu - 1200 eur/mēnesī, ar 2 guļ.istabām - 2100 eur/mēnesī un ar 3 guļ.istabām - 3000 eur/mēnesī. Cēnā ir iekļauta īres maksa par vienu stāvvietu un uzkopšana vienu reizi nedēļā, papildus jāmaskā komunālie rēķini pēc individuāliem skaititājiem.
Istabas: 4
Stāvs: 1
PAPILDUS: lifts, apdare, autostāvvieta, mēbeles, apsardze
3 000 EURCena par mēnesi

Adrese: