Dzīvokļi

Jūrmala, Dzintari, Rembates 4

Objekta raksturojums:

Tiek piedāvāti 4-istabu apartamenti īrei jaunajā projektā Jurmala Park House Dzintaros, otrajā vai trešajā stāvā, platība no 114 m2 līdz 204 m2. 

Apartamenti ir pilnībā mēbelēti un aprīkoti ar sadzīves tehniku, visiem apartamentiem ir panorāmas logi, augstie griesti – 2,95m, plašās dzīvojamās telpas un ērtas terases, aprīkoti ar grīdas konvektoriem un individuālajiem apkures skaitītājiem, kondicionēšanas sistēmām, bet atsevišķos apartamentos ir kamīni.
Lai nodrošinātu projekta iedzīvotājiem ērtības, ēkas pirmajā stāvā atrodas plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu, trenažieru zāle projekta iemītniekiem. Iekšējā pagalmā ir izveidota zaļa un klusa atpūtas zona. Ēka ir aprīkota ar apsargājamu pazemes autostāvvietu. Kompleksa drošību nodrošina videonovērošanas sistēmas un fiziskā apsardze.

Piedāvājumā ilgtermiņa īrei ir apartamenti 1., 2. un 3. stāvā: ar vienu guļaimistabu - no 1000 EUR/mēnesī, ar 2 guļ.istabām - no 1800 EUR/mēnesī un ar 4 guļ.istabām - no 3500 EUR/mēnesī.
Cēnā ir iekļauta īres maksa par vienu stāvvietu un uzkopšana vienu reizi nedēļā, papildus jāmaksā apsaimniekošanas maksa, komunālie rēķini pēc individuāliem skaititājiem un apsardzes izdevumus.
Istabas: 4
Stāvs: 3
Dz. platība: 140 m2
PAPILDUS: lifts, apdare, autostāvvieta, mēbeles, apsardze
3 500 EURCena par mēnesi

Adrese: