Dzīvokļi

Jūrmala, Majori, Tirgoņu iela 9

Objekta raksturojums:

Pārdošanai tiek piedāvāti apartamenti jaunajā projekta DAS HAUS pašā Jūrmalas sirdī, Majoros.
DAS HAUS projekts – mūsdienīga māja labākajos vācu tradīcijas. Māja ir tikai 10 apartamenti un katram ir paredzēta autostāvvieta pazemes stāvvieta. Māja aprīkota ar liftu KONE.
Teritorija ir nožogota un uzstādītas videokameras.
Apartamenti atrodas pirmajā stāvā. Pārdomāts un ergonomisks plānojums: priekštelpa ar garderobi, plaša viesistaba, apvienota ar virtuves zonu un izeju uz terasi, viesu sanmezgls, guļamistaba un saimnieka guļamistaba ar sanmezglu.
Dizainu izstrādāja, kā arī apdares un santehnikas materiālus atlasīja uzņēmums La Forme. Tam piemīt individuāla pieeja gan no estētiskā, gan no funkcionālā viedokļa. Projektā izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli.
Grīda – parketa dēļi, sanmezglos itāļu flīzes un apsildamas grīdas, santehnika Hans Grohe. Visas apartamentu istabas ir uzstādītas kondicionēšanas sistēmas.
Siltumu nodrošina grīdas radiatori JAGA. Virtuves mēbeles ar viengabala galda virsmu CARIAN, iebūvēta virtuves tehnika BOSH un SIEMENS.
Unikāla izvietošanas vieta uz klusas un labiekārtotas ielas 150 metru attāluma no pludmales un 150 metru attāluma no slavenas Jomas ielas ar vairākiem restorāniem un izklaides centriem.
 
Istabas: 3
Stāvs: 1
Dz. platība: 75 m2
PAPILDUS: lifts, apdare, autostāvvieta, signalizācija, mēbeles
300 000 EUR

Adrese: