Mājas

Jūrmala, Vaivari, Lapsu iela 11

Objekta raksturojums:

Pārdošanai tiek piedāvāta mūsdienīga 3-stāvu māja 313 м2 platībā ar zemes gabalu kopēja platībā 5300 м2. Mājas projektēšana un zemes gabala ainavas dizains tika realizēts ar mērķi  sasniegt ideālu bilanci starp visām piecām dabas stihijām.

Pirmajā stāvā tiek izvietota plaša viesistaba ar kamīnu un panorāmas logiem. Viesistabas apdarē tika izmantots dekoratīvais apmetums, dabīgs akmens grīdām ar apsildi, ir uzstādīti kolonveidīgi apkures radiatori. Blakus viesistabai ir ēdamzāle un virtuve ar visu nepieciešamu Bosch tehniku, ir atsevišķa izeja uz aprīkotu terasi un parku.

Pirmajā stāvā arī ir izvietota atsevišķa guļamistaba ar savu sanitāro mezglu, kā arī viesu sanmezgls. Otrajā stāvā ir divas guļamistabas ar panorāmas logiem ar skatu uz parku un terasēm, katra ar savu sanmezglu. Trešajā stāvā atpūtas istaba ar aprīkotu virtuvi, lieliem erkera tipa logiem, stikla grīdu un terasi. Parkā ir savs dīķis ar dzīvu foreli, lapene, atpūtas zona ar krievu krāsni.

Mājai ir visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure, ir ūdens filtri ar pašattīrīšanas funkciju. Ir speciāla telpa apsardzei – atsevišķais dzīvoklis ar ieeju, kur ir studijas tipa viesistaba apvienota ar virtuvi pilna komplektācijā, sanmezgls un guļamistaba. Ir nojume divām automašīnām. Māja ir nodota ekspluatācija.
Cena ir norādīta bez mēbelēm.
Darījuma tips: Pārdod
Zemes platība: 5300 m2
Ēkas platība: 313 m2
PAPILDUS: kamīns
900 000 EUR

Adrese: