Dzīvokļi

Jūrmala, Jaundubulti, Strēlnieku prospekts 52

Objekta raksturojums:

Pārdošanai tiek piedāvāts dzīvoklis (94, 2 m2) ar pilnu apdari otrajā stāvā četrstāvu elitārā dzīvojamā kompleksa „Jūrmalas Rezidence”, kas atrodas klusā Jūrmalas rajonā, Jaundubulti.
Dzīvoklī ir divas izolētas istabas un virtuve apvienota ar viesistabu ar izeju uz balkonu, kā arī plaša halle ar iebūvētu skapi kupeju, divas vannasistabas, no kurām viena ir aprīkota ar hidro – aeromasažu  vannu ar gaismas terapiju un „gudra” tualete ar bidē funkciju. Otrs sanmezgls ir aprīkots ar duškabīni ar sistēmu „tropu lietus”.
Dzīvoklī veikts autora remonts pēc individuāla projekta.
Punktveida apgaismojums pareizi sadala studiju uz relaksācijas, atpūtas zonu un ēdamistabu.
Dzīvoklis pilnībā gatavs dzīvošanai, aprīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, tai skaitā un gaisa kondicionētāju. Kā arī ir signalizācija ar kustību sensoriem un dūmu detektoru.
Šajā kompleksā darbojas sava apsaimniekošanas kompānija, kas nodrošina diennakts apsardzi un dažādus pakalpojumus dzīvokļu īpašniekiem. Teritorija labiekārtota ar daudzveidīgiem augiem un tajā atrodas bērnu rotaļu laukums, un savs sporta komplekss, kas ietver sevī deju skolu, trenažieru zāli, fitnesa centru.
Kompleksa teritorija iežogota un aprīkota ar videonovērošanas sistēmu.
Kā arī ir stāvvieta pazemes autostāvvieta un noliktavas telpa mantu glabāšanai.
Istabas: 3
Stāvs: 2
Dz. platība: 94 m2
PAPILDUS: lifts, apdare, autostāvvieta, signalizācija, mēbeles
250 000 EUR

Adrese: