Informācija pārdevējiem

Ja esat nolēmuši pārdot savu nekustamo īpašumu ar Realty N1 palīdzību, tad Jums jāizvēlas viens no Jums ērtākiem variantiem:
  • Piezvanot uz mūsu kompānijas numuru +371 67 222 250, saņemsiet padomu no profesionāla, kuram ir liela pieredze nekustamo īpašumu pārdošanā;
  • Nosūtot savu pieprasījumu vai iesniegumu, izmantojot mūsu mājas lapu, norādot ekskluzīvā īpašuma parametrus, kā arī vēlamo laiku, kad Jūs var sazvanīt.
  • Ienākot uz tasīti kafijas vienā no mūsu birojiem, kas atrodas Jūrmalā un Rīgā, mūsu speciālisti Jums detalizēti pastāstīs par Jūsu dzīvokļa vai mājas pārdošanas procesu.
Detalizēta informācija par Jūsu nekustamo īpašumu palīdzēs mums sniegt pilnīgāku konsultāciju un atrunāt turpmākos nekustamā īpašuma iespējamās pārdošanas soļus.

Mūsu sadarbība sākas ar līguma parakstīšanu. Līgums paredz  pircēja piemeklēšanu Jūsu nekustamajam īpašumam, kā arī pirkšanas-pārdošanas darījumu.

Realty N1 izmanto plašus informācijas laukus, kas paredzēti informācijai par objektiem, kuri domāti pārdošanai. Tā ir mūsu mājas lapa, kas atrodas  pēc adreses www.realtyn1.lv , kurā atradīsiet nekustamo īpašumu piedāvājumus Jūrmalā un Rīgā; drukātie masu informācijas līdzekļi; nekustamo īpašumu interneta portāli, ārējā reklāma, bukleti un tml.

Aģentūra lielu uzmanību pievērš izvietojamās informācijas kvalitātei: nekustamo īpašumu raksturojumiem jābūt precīziem, ar kvalitatīvām fotogrāfijām, nav mazsvarīgs arī pozitīvo īpašību apraksts, kas būtu būtisks potenciālajam pircējam.

Ja Jūs gribat pasargāt sevi no kaut kādām problēmām, kas saistītas ar nekustamā īpašuma pārdošanas procedūru, nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties uzticamu kompāniju, griežoties Realty N1.


Saviem klientiem mēs garantējam:
  • Nekustamā īpašuma vispusīgu reklāmu;
  • Teicamas nekustamā īpašuma skates;
  • Laicīgu dokumentu saņemšanu;
  • Profesionālu atbalstu darījuma laikā.
Jūs noteikti būsiet apmierināti par mūsu padarīto darbu!